ASEMBLEO

Aŭstrio: Uwe Stecher (punktor (ĉe) live.at)

Belgio: Flory Witdoeckt (flory2 (ĉe) witdoeckt.be)

Britio: Helen Fantom (helen (ĉe) fantom.org.uk)

Bulgario: Boĵidar Leonov (leonov (ĉe) rozabg.com)

Ĉeĥio: Vlada Dvorak (vl.dv (ĉe) centrum.cz)

Danlando: Ileana Schrøder (ileana.schroder (ĉe) mail.dk)

Estonio: Ahto Kaljusaar (ahtokaljusaar (ĉe) hot.ee)

Finnlando: Tuomo Grundström (tuomo.grundstrom (ĉe) gmail.com)

Francio: Aleks Kadar (aleks (ĉe) ikso.net)

Germanio: Felix Zesch (felix.zesch (ĉe) esperanto.de)

Grekio: Maria Pontika (pontikamaria77 (ĉe) gmail.com)

Hispanio: José Antonio del Barrio (hef (ĉe) esperanto.es)

Hungario: Ludoviko Molnár (ludoviko (ĉe) t-online.hu)

Irlando: Seán Ó Riain (sean.oriain (ĉe) web.de)

Italio: Michael Boris Mandirola (michaelboris (ĉe) gmail.com)

Kroatio: Spomenka Štimec (esperanto (ĉe) zg.t-com.hr)

Latvio: Margarita Želve (margarita.zelve (ĉe) gmail.com)

Litovio: Povilas Jegorovas (pjegorovas (ĉe) takas.lt)

Luksemburgio: Brian Moon (brian.moon (ĉe) gmx.com)

Malto: Carmel Malia (lavojo (ĉe) maltanet.net)

Nederlando: Ineke Emmelkamp (sekretario (ĉe) esperanto-nederland.nl)

Pollando: Stanislaw Mandrak (stanislaw.mandrak (ĉe) gmail.com) 

Portugalio: Ludoviko Ladeira (ludoviko (ĉe) portugalmail.pt)

Rumanio: Mihai Trifoi (mihaitrifoi (ĉe) yahoo.com)

Slovakio: Peter Baláž (petro (ĉe) ikso.net)

Slovenio: Zlatko Tišljar (ztisljar (ĉe) gmail.com)

Svedio: Bengt Nordlof (bengt (ĉe) esperanto.se)

Svisio: Bruno Graf (bgraf.o (ĉe) bluewin.ch)

 

Membroj de Komisiono por regiona agado:

Renato Corsetti renato.sorsetti (ĉe) gmail.com

Jose Manuel Gaspar Martins jmgasparmartins (ĉe) gmail.com

Aleks Kadar alekska (ĉe) gmail.com

Stanislaw Mandrak stanislaw.mandrak (ĉe) gmail.com

Ludoviko Molnár ludoviko (ĉe) t-online.hu

Ileana Schrøder ileana.schroder (ĉe) mail.dk

Ni rekomendas:

bildo_40-gazetejo.jpg banner-hymny.jpg lingvo_info_banner_120x90_eo.jpg kongresa-retejo-banner.jpg
www.europo.eu, © 2010 EEU
Retejon subtenas Etsuo Mijoshi de Swany Corporation