ASEMBLEO

Aŭstrio: Hans Michael Maitzen (hans.michael.maitzen (ĉe) univie.ac.at)

Belgio:  Walter van den Kieboom (flory2 (ĉe) witdoeckt.be)

Bulgario: Mariana Evlogieva (mrvpl (ĉe) interpres.org)

Ĉeĥio: Libuše Hýblová (LibuseHyblova (ĉe) seznam.cz)

Danio: Peter Wraae (peter (ĉe) wraae.dk)

Estonio: Ahto Kaljusaar (ahtokaljusaar (ĉe) hot.ee)

Finnlando: Tuomo Grundström (tuomo.grundstrom (ĉe) gmail.com)

Francio: Aleks Kadar (alekska (ĉe) gmail.com)

Germanio: Manfred Westermayer (Manfred (ĉe) westermayer.de)

Grekio: Kostas Kiriakos (kkesperi (ĉe) gmail.com)

Hispanio: José Antonio del Barrio tonyodelbarrio@gmail.com)

Hungario: Ludoviko Molnár (ludoviko (ĉe) t-online.hu)

Irlando: Seán Ó Riain (sean.oriain (ĉe) dfa.ie, sean.oriain (ĉe) web.de)

Italio: Alessandro Perna (alex01.perna (ĉe) gmail.com)

Kroatio: Spomenka Štimec (spomenka.stimec (ĉe) zg.t-com.hr)

Latvio: Margarita Želve (margarita.zelve (ĉe) gmail.com)

Litovio: Povilas Jegorovas (pjegorovas (ĉe) yahoo.com)

Luksemburgio: Brian Moon (brian.moon (ĉe) gmx.com)

Malto: Carmel Malia (carmelmallia3 (ĉe) gmail.com)

Nederlando: Ineke Emmelkamp (lekanteto (ĉe) planet.nl)

Pollando: Stanislaw Mandrak (stanislaw.mandrak (ĉe) gmail.com) 

Portugalio: Miguel Faria de Bastos (mfb (ĉe) debastosadvogados.com)

Rumanio: Aurora Bute (aura.bute (ĉe) gmail.com)

Slovakio: Peter Baláž (petro (ĉe) ikso.net)

Slovenio: Anton Mihelič (antonmhl (ĉe) gmail.com)

Svedio: Yuejin Guo (eeu-kontakto (ĉe) esperantoforbundet.se)

Svisio: Bruno Graf (bgraf.o (ĉe) bluewin.ch)

 

Membroj de Komisiono por regiona agado:

Renato Corsetti renato.sorsetti (ĉe) gmail.com

Jose Manuel Gaspar Martins jmgasparmartins (ĉe) gmail.com

Aleks Kadar alekska (ĉe) gmail.com

Stanislaw Mandrak stanislaw.mandrak (ĉe) gmail.com

Ludoviko Molnár ludoviko (ĉe) t-online.hu

Ileana Schrøder ileana.schroder (ĉe) mail.dk

Ni rekomendas:

banner-hymny.jpg lingvo_info_banner_120x90_eo.jpg uk.jpg 160x600_1_eo.jpg ligbutono2.jpg
www.europo.eu, © 2010 EEU
Retejon subtenas Etsuo Mijoshi de Swany Corporation